طنز / فوتبالیست ها با گرمای تابستان چطور کنار می‌آیند؟ (قسمت آخر)

[ad_1]

طنز / فوتبالیست ها با گرمای تابستان چطور کنار می‌آیند؟ (قسمت آخر)

ترول فوتبال – دوستان همین چند لحظه پیش اشاره نمودند در لاهیجان کلوچه پزان، در رودبار زیتون پزان، در آبادان ریبن پزان و در شیراز پیروانی پزان است. حال می‌ماند ادامه‌ این داستان که رفقای فوتبالی‌مان چگونه از این گرما می‌گریزند وزین مهلکه دور می‌شوند:

کی‌روش: با قهر و استعفا در واکنش در برابر گرمای ایران، تاج به وی زنگیده و به او خاطر نشان کرد که تا ۶ ماه پول برقش را می‌پردازد، پس کولرش را روشن کند.

مجتبی جباری: با کمی ارفاق زیدان آسیا، به اماکن کولردار نظیر باشگاه استقلال پناه‌ می‌برد‌. همچنین منصوریان برای جلوگیری از مصدومیت وی بر اثر گرما، بر کمر او برچسبی با مضمون دور از نور آفتاب نگه‌داری شود الصاق نموده است.

علی پروین: فعلا به‌جای غذاهای با طبع گرم نظیر آب‌گوشت با دمبه، از غذاهایی خنک نظیر آبدوغ‌خیار استفاده می‌کند.

فرشاد احمدزاده: بیشتر با گادوین منشا می‌پرد تا گرمای هوا توسط منشا جذب شود.(هم‌زیستی)

کمال کامیابی‌نیا: فعلا با خوردن کمپوت‌های تگری زمان مصدومیت‌اش، خود را از گرما محفوظ می‌دارد.‌

سامان نریمان جهان: به زادگاه خودش در آذربایجان آمده و از خنکی هوا استفاده می‌کند. برانکو او را در دو روز آخر شهریور جای مسلمان وارد تهران می‌کند.

تتلو: با رویای سرمای روسیه و بازی‌های آینده‌اش در جام جهانی، فعلا از گرما فرار می‌کند زیر پنکه باشگاه بدن‌سازی، گرما به‌دل راه نمی‌دهد.

محسن فروزان: این مارگزیده از پوشیدن لباس‌های نازک در برابر گرما جلوگیری می‌کند و حتی همسر خود را نیز از این‌کار منع می‌کند تا به محرومیتش اضافه نشود.

مهدی طارمی: روز به روز به گرمای خانه‌اش اضافه می‌شود، زیرا اشتباها بخاری را روشن کرده است.

با گرم‌ترین حالت ایران چه کنیم؟ کولر هم که به لطف پدران جرئت روشن شدن ندارند. فعلا در سایه بایستید و بقیه اخبار ترول را بخوانید تا مسئولان هواشناسی رسیدگی به عمل آورند.


برای خواندن قسمت قبلی اینجا کلیک کنید

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *