طنز / فوتبالیست ها با گرمای تابستان چطور کنار می‌آیند؟ (قسمت اول)

[ad_1]

طنز / فوتبالیست ها با گرمای تابستان چطور کنار می‌آیند؟ (قسمت اول)

ترول فوتبال – در هرمزگان خرماپزان، در اهواز غبارپزان، با این هجمه مسافرت ها به شمال، رستوران های شمال زودپزان و تهران دودپزان است! و در این هوای گرم، فوتبالی‌ها هم مثل دیگران به انجام کارهایی برای فرار از گرما مشغول‌اند. تا اخبار به دستمان رسیده ذوب نشدند آنها را زیر ذره بینی دور از نور آفتاب قرار می‌دهیم:

علیرضا منصوریان: هنگام خروج از خانه، یکی از آن کلاه‌های خاکی باش سردار را روی کله روحانیش قرار می‌دهد تا هم گرمش نشود و هم جوانان را جذب کند.

رامین رضاییان: موهایش را مثل بچه آدم با شماره چهار زده است تا عرق نکند و دچار مشکل نشود و از آن کش های خز هم استفاده نکند.

گادوین منشا: به دلیل پدیده همرفتی در اجسام مشکی رنگ، فعلا بیرون نمی‌رود و در خانه با تردمیل تمرین می‌کند. پیشنهاد ما هم برایتان تردمیل بسیار عالی… چیز… ببخشید یک لحظه تحت تاثیر برنامه‌های جذاب صدا‌ و سیما قرار گرفتیم.

محمدرضا خلعتبری: به‌دلیل رفت و آمد به باشگاه های سراسر ایران، بیش‌تر از بقیه دچار گرمازدگی می‌شود ولی انصافا سیدصالحی هم چیزی از خلعتبری کم نداره!

سروش رفیعی: هم در عذاب است، او در کشور غریب فعلا در گرما نتوانسته از درهمی استفاده کند و نهایت استفاده از پولش خریدن لیموناد برای فرار از گرماست.

رضا شربتی: همچنان درصدد رویت ماه زیر آفتاب ایستاده و از پشت‌بام پایین نمی‌آید، آخر گرم است زیر آفتاب چه ماهی؟ به خودت بیا.

شیث رضایی: در این گرما تونل‌سازی را متوقف نموده و آن عمل را به حالت تعلیق نگاه داشته است.

محمد انصاری: آخر به اصرار شایان مصلح راضی شد که تا پایان این گرمای چند روزه با حفظ موازین شرعی آستین کوتاه بپوشد.

باز هم این گرما آمد و بوی عنبر آورد و اخبار گرمازدگی بازیکنان هم در حال پخش شدن است. با ما همراه نباشید چون گرم است. خودمان وقت کردیم می‌آییم.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *