طنز / پرسپولیس ۳-۰ نفت؛ سوپرنامه!

[ad_1]

طنز / پرسپولیس ۳-۰ نفت؛ سوپرنامه!

ترول فوتبال – انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی نفت، نوید یک لیگ جذاب تر و یک سوپرجام ویژه را می‌داد. پس از این انتصاب، تمامی افرادی که عکس با لباس پرسپولیس داشتند با حضور در زمین تمرین نفت، با باشگاه قرارداد بستند.

همه خود را آغشته به صابون کرده بودند تا شاهد تقابل کریمی با دایی و برانکو و منصوریان باشند، اما در همین هنگام و با ورود “اونی که اگه بیاد پرسپولیسیا دق می‌کنن”، تمام معادلات بهم ریخت و کف صابون‌ها بر تن همگی ماسید. تمام بازیکنان و هواداران جدید نفت هم از این تیم جدا شدند.

درخشان که حالا پرسپولیسش تبدیل به قدرت لیگ شده، در اولین ماموریت، باید همچون استاد شیفو در برابرش می‌ایستاد و تیمی را که خودش ساخته، خراب می‌کرد! اما کمبود بازیکن و نبستن قراداد در زمان مناسب باعث شد او بازی سوپرجام را از دست بدهد تا بدل جواد خیابانی به عنوان سرمربی، و بدل روزبه چشمی به عنوان دروازه‌بان در این بازی برای نفت به میدان بروند.

بازی شروع شد و از همان ابتدا فرشاد احمدزاده توانست خیال هواداران را از داشتن یک شماره ۱۰ کاذب راحت کند و فحش‌های جدیدی را در فصل جدید به جان بخرد. سمت چپ پرسپولیس هم با حضور برادران حاج محمد انصاری و کربلایی شایان مصلح شور عجیبی داشت.

از لنگ‌های معلق در هوای پرسپولیسی‌ها، به وضوح معلوم بود که در آماده سازی پیش فصل، به صورت قابل توجهی به سپک تاکرا پرداخته شده. در نهایت یکی از توپ‌ها به هوا نگرفت و روی زمین ماند تا وارد دروازه نفت بشود.

پس از گل اول، مزدک میرزایی بارها با زدن توپ و تشر به نفتی‌ها، از آن‌ها خواست تا به خودشان بیایند اما فایده‌ای نداشت و مزدک در ادامه خاطر نشان کرد که این برد چیزی به ارزش‌های پرسپولیس اضافه نمی‌کند و بدین صورت کمی آرام گرفت.

در نیمه دوم، بیرانوند با تغییر رنگ پیراهنش پاسخ کوبنده‌ای به منتقدانش داد. در طول بازی هم، نفتی‌ها کاری به کار بیرانوند نداشتند و او را با چالشش تنها گذاشتند.

در اواخر بازی، جانشین طارمی توانست وظیفه او را به درستی انجام دهد و پنالتی بگیرد. نبود طارمی استرس این ضربه را به حداقل کاهش داد و بالاخره احمدزاده توانست برای اولین بار در پرسپولیس پایش را به گلزنی باز کند.

پرسپولیس در این بازی ۳-۰ پیروز شد اما پس از بازی حمید درخشان مدعی شد اگر روی نیمکت بود می‌توانست بازی را دربیاورد.

مامورین انتظامات با مهار افراد متفرقه و جلوگیری از ورود آن‌ها به زمین باعث شدند اهدای جام در خلوت دلگیر کننده‌ای صورت بگیرد و بازیکنان با آرامش خاطر از اینکه کسی دنبال‌شان نیفتاده، به راحتی توانستند شادی کنند. در پایان و به رسم یادبود دسته گلی از سوی بازیکنان برای مهمان ویژه بازی، نادر صفرزایی، پرتاب شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *