طنز/ پرسپولیس ۳-۰ نفت ؛ در بازی سوپرجام چه گذشت؟

[ad_1]

ترول فوتبال – پرسپولیس موفق شد در یک بازی عجیب و غریب بر نفت تهران غلبه کنه. حالا چرا عجیب و غریب؟ در ادامه عرض می‌کنم.

حاشیه های بازی از شب قبل شروع شد. جایی که علی کریمی نفت بیچاره رو ترک کرد و رفت سر خونه زندگیش. چند دقیقه بعد هم نفتی ها با اطلاع از سقوط قطعی‌شون، سلطان دسته یک یعنی حمید درخشان رو انتخاب کردن. البته سلطان دسته یک به این معنی نیست که آقا حمید تیم ها رو از دسته یک میاره لیگ برتر. بلکه از لیگ برتر به دسته یک منتقل می‌کنه.

خلاصه روز سوپرجام ترکیب نفت توسط یه بنده خدایی چیده شد و تیم روانه زمین شد. اینکه ترکیب رو کی چیده مهم نیست. مهم اینه که چی چیده! از قصاب محل و چگوارا و داستایوفسکی گرفته تا سعید عبدولی و برادران تاچیبانا دور هم جمع شده بودن تا لیست هیجده نفره نفت رو پر کنن. از خراب بودن وضعیت نفت همین بس که مزدک تا نیم ساعت قفل یه بنده خدا دیگه بود و نفهمیده بودن دروازه‌بان میلاد فرهانیه!

بازی شروع شد اما قیافه بازی به فوتبال نمی‌خورد. بیشتر شبیه نبرد های شائولین بود تا فوتبال! برگردون‌های متوالی که نود درصد سایه زنی بود تا برگردون به همراه فحاشی های فرهنگی هواداران کنار هم یک فضا معنوی ساخت تا حاجی انصاری و کربلایی مصلح هم اون عقب زمین راحت بشینن و مشغول خوندن نماز میثم تیار بشن چون عملاً توپی به سمت زمین پرسپولیس نمی‌اومد.

در ادامه بازی بعد از جفتک باروهای طارمی و بقیه، تیم پرسپولیس توسط علیپور به گل رسید. میلاد فراهانی که نویر وار بیرون اومد مجبور شد رحمتی وار به طرف دروازه برگرده اما در نهایت ترشتگن استایل گل بخوره. نفت که چیزی واسه از دست دادن نداشت در کمال تعحب بیشتر عقب کشید که همون چیزایی رو هم که نداره از دست نده! ولی خب نفتی ها ته دلشون ایمان داشتن که قشقایی درون‌شون فعال بشه ولی نشد.

نکته جالب بازی لباس بیرانوند بود. بیرانوندی که نشون داده بود در یک هفته حرفش راحت عوض می‌شه و تیمش مورد علاقش هم تغییر می‌کنه، حالا در بین دو نیمه لباسش رو هم تغییر می‌ده تا نشون بده برای رنگ عوض کردن از فصل پیش هم آماده‌تره. دقیقا جذابیت بازی در همین لحظه ته می‌کشه و فحش خوردن طارمی شروع می‌شه.

در نیمه دوم هم همچنان بازی از شبکه چهار هم کسل تر دنبال می‌شد تا جایی که مسلمان با یک شوت قشنگ گل دوم رو زد و باعث روشن شدن سیگار طرفداران موقتی نفت شد. اما در همین دقایق برانکو با تعویض طارمی، لقب تحسین برانگیز ترین تصمیم سال رو مال خود کرد. در ادامه بازی به سبک اینترنت اکسپلورر کند پیش رفت و با یک پنالتی دیگه بازی ۳ بر صفر بشه و در نهایت بازی به پایان رسید.

علیرضا اسحاقی

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *