پیش بازی طنز / زبان سرخ سر نفت می‌دهد بر باد؟!

[ad_1]

ترول فوتبال – به زودی فوتبال جان تازه می‌گیرد. فردا اولین گام از فصل جدید فوتبال ایران با برگزاری سوپرجام بین قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی برداشته خواهد شد. با بررسی آماری این بازی در خدمت شنا هستیم.

پرسپولیس - نفت

– از نکات جالب بازی  می‌توان به مصدومیت گادوین منشا از ناحیه‌ای اشاره کرد که جری بنگستون با آن نقطه‌اش در دربی تهران دروازه رحمتی را باز نمود. آقای منشا یاد بگیرید.

– مهدی طارمی بار دیگر توسط برانکو به عنوان پنالتی‌زن اول تیم انتخاب شد. این امر مسبوق به سابقه بوده و حتی به طرز مشکوکی جوان بوشهری کاپیتان سوم پرسپولیس نیز شده است! کریم بنزما در این مورد افزود: جونم قدرت داش مهدی، همین درسته!

– گفته می‌شود در بازی پیش رو به دلیل مطالبات علیرضا بیرانوند از باشگاه نفت تا ۴ گل زده توسط این تیم وتو شده و صفر انگاشته می‌شود. در خصوص مطالبات وحید امیری و سید جلال حسینی نکته‌ای ذکر نشده است.

– به جرات می‌توانیم بگوییم که علی کریمی مربی نفت است. و برانکو ایوانکوویچ هم هدایت پرسپولیس را بر عهده دارد.

– بر خلاف گمانه‌زنی‌های بسیار درمورد ترکیب پرسپولیس، درمورد ترکیب نفت تهران حتی یک حدس ساده نمی‌شود. چرا که اغلب پیشگوهای عزیز تلگرامی جمعا یازده بازیکن نفت رو نمی‌شناسند. البته اطلاعات ما هم در همان حد بوده و محمد قاضی و پیام صادقیان را می‌شناسیم اگر هنوز در نفت باشند!

– بازی فردا به پیشنهاد انجمن‌های حمایت از ایرانگردی با یک دقیقه سکوت به احترام خداحافظی تلخ سید مهدی سید صالحی از فوتبال آغاز می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *